Szczegóły oferty

Mechanik

OFERTA NIEAKTUALNA

poznań, wielkopolskie

Data dodania:
2017-11-01

Data pierwszej publikacji:
2017-11-01

Data ostatniej aktualizacji:
1970-01-01

Data wygaśnięcia:
2017-11-17

Warunki zatrudnienia:
Umowa o pracę, Pełny etat

Opis oferty pracy

Artykuł Mechanik - obrazek nagłówkowy

Wymagania:

  • Zgłoś się na ofertę jeśli posiadasz minimum wykształcenie zasadnicze zawodowe
  • uprawnienia wymagane na stanowisku: prawo jazdy kat. B
  • kurs zawodu - ślusarz-spawacz - umiejętności: doświadczenie - 2 lata - języki obce: angielski - w mowie: dobry, w piśmie: podstawowy
  • rosyjski - w mowie: dobry, w piśmie: dobry
  • doświadczenie w naprawach sprzętu do przeładunku kontenerów, praca w godz. 7-19 i 19-7 -umowa zlecenie-200 godzin

Zakres obowiązków:

  • Naprawa ciężkiego sprzętu do przeładunku kontenerów

Wytyczne do aplikacji na ofertę:

- kontakt przez Powiatowy Urząd Pracy Powiatowy Urząd Pracy w Poznaniu Czarnieckiego 9 Poznań 61-538

Pracodawca wymaga dostarczenia następujących dokumentów: cv

Składanie aplikacji - język: polski

Osoby wysyłające dokumenty aplikacyjne powinny pamiętać o konieczności opatrzenia ich klauzulą Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922).