Podstawowe informacje

Mechanik pojazdów samochodowych

OFERTA NIEAKTUALNA

Przemyśl, Podkarpackie

Data publikacji:
17-05-2018

Data ostatniej aktualizacji:
22-05-2018

Warunki zatrudnienia:
praca okresowa / sezonowa / tymczasowa, umowa o pracę

Poziom stanowiska:
brak danych

Zarobki:
minimum 2100 PLN

Opis oferty pracy

Praca - Mechanik pojazdów samochodowych

Wymagania:

  • Kandydat musi posiadać co najmniej wykształcenie zasadnicze zawodowe, typ: mechaniczne - inne zawody: Mechanik pojazdów samochodowych*, staż: 1 lat
  • Wymagane doświadczenie na podobnym stanowisku,niekaralność,dyspozycyjność. CV należy składać osobiście do GZ Przemyśl,ul.Okrzei 3 lub za pośrednictwem Poczty Polskiej na w/w adres.

Zakres obowiązków:

  • Naprawa pojazdów, prace spawalnicze, naprawa sprzętu wojskowego

Wytyczne do aplikacji:

- kontakt przez Powiatowy Urząd Pracy Powiatowy Urząd Pracy w Przemyślu Katedralna 5 Przemyśl 37-700 OFERTA NIEAKTUALNA - dane kontaktowe niedostępne!

Aby aplikować na ofertę należy dostarczyć następujące dokumenty: CV

Aplikacje powinny być składane w języku: polski

Aplikując na ofertę we wszelkich dokumentach nie zapomnij o dodaniu klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922).

Aplikacje na ofertę należy składać do 25.05.2018