Szczegóły oferty

Mechanik pojazdów samochodowych

OFERTA NIEAKTUALNA

poznań, mazowieckie, Polska

Data dodania:
2018-05-22

Data pierwszej publikacji:
2018-05-21

Data ostatniej aktualizacji:
2018-05-23

Data wygaśnięcia:
2018-06-11

Warunki zatrudnienia:
Umowa o pracę, Praca okresowa / sezonowa / tymczasowa

Zarobki:
od 2100 PLN

Artykuł Mechanik pojazdów samochodowych - obrazek nagłówkowy

Wymagania:

  • Minimalny poziom wykształcenia oczekiwany od kandydatów: średnie zawodowe, typ: techniczne
  • konieczne jest posiadanie uprawnień: prawo jazdy kat. C
  • prawo jazdy kat. B - umiejętności: umiejętność naprawy nadwozia
  • umiejętność naprawy silnika

Zakres obowiązków:

  • Przyjmowanie pojazdów do naprawy, dokonywanie wymiany płynów eksploatacyjnych, naprawa silników i zawieszenia, naprawa nadwozia.

Aplikowanie według wytycznych:

- kontakt przez Powiatowy Urząd Pracy Powiatowy Urząd Pracy dla Powiatu Warszawskiego Zachodniego Poznańska 131A Ożarów Mazowiecki 05-850 OFERTA NIEAKTUALNA - dane kontaktowe niedostępne!

Dokumenty potrzebne do zgłoszenia się na ofertę: CV

Aplikacje powinny być składane w języku: polski

Dokumenty rekrutacyjne powinny być opatrzone klauzulą Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922).