Podstawowe informacje

Mechanik pojazdów samochodowych

OFERTA NIEAKTUALNA

Poznań, Mazowieckie

Data publikacji:
21-05-2018

Data ostatniej aktualizacji:
23-05-2018

Warunki zatrudnienia:
praca okresowa / sezonowa / tymczasowa, umowa o pracę

Poziom stanowiska:
brak danych

Zarobki:
minimum 2100 PLN

Opis oferty pracy

Praca - Mechanik pojazdów samochodowych

Wymagania:

  • Pożądany poziom wykształcenia u kandydatów: średnie zawodowe, typ: techniczne
  • stanowisko wymaga posiadania następujących uprawnień prawo jazdy kat. C
  • prawo jazdy kat. B - umiejętności: umiejętność naprawy nadwozia
  • umiejętność naprawy silnika

Zakres obowiązków:

  • Przyjmowanie pojazdów do naprawy, dokonywanie wymiany płynów eksploatacyjnych, naprawa silników i zawieszenia, naprawa nadwozia.

Sposób aplikowania na ofertę:

- kontakt przez Powiatowy Urząd Pracy Powiatowy Urząd Pracy dla Powiatu Warszawskiego Zachodniego Poznańska 131A Ożarów Mazowiecki 05-850 OFERTA NIEAKTUALNA - dane kontaktowe niedostępne!

Aplikacja na ofertę powinna zawierać: CV

Aplikacje powinny być składane w języku: polski

Aplikując na ofertę we wszelkich dokumentach nie zapomnij o dodaniu klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922).

Aplikacje na ofertę należy składać do 11.06.2018