Podstawowe informacje

mechanik pojazdów samochodowych

"POLMOZBYT"-STACJA OBSŁUGI NR 11.S.C. JAN SZCZERBOWSKI, ALICJA ODROBINA

OFERTA NIEAKTUALNA

Oświęcim, Małopolskie

Data publikacji:
16-05-2018

Data ostatniej aktualizacji:
29-11-2018

Warunki zatrudnienia:
pełny etat, umowa o pracę

Poziom stanowiska:
brak danych

Zarobki:
minimum 2500 PLN

Opis oferty pracy

Praca - mechanik pojazdów samochodowych

Wymagania:

  • Minimalny poziom wykształcenia oczekiwany od kandydatów: zasadnicze zawodowe
  • uprawnienia wymagane na stanowisku: prawo jazdy kat. B
  • Wykształcenie zawodowe, podstawowe umiejętności mechanika samochodowego w zakresie obsługi i naprawy pojazdów samochodowych, prawo jazdy kat. B. Pracodawca oferuje zatrudnienie w ramach umowy o pracę na czas nieokreślony, praca w systemie jednozmianowym

Zakres obowiązków:

  • Wymiana podzespołów oraz części eksploatacyjnych w samochodach osobowych i dostawczych. Diagnozowanie usterek. Wymiana opon. Zachowanie porządku na stanowisku pracy i dbałość o środowisko. Dążenie do poszerzania swoich umiejętności.

Sposób aplikowania na ofertę:

Aplikacje bezpośrednio do pracodawcy OFERTA NIEAKTUALNA - dane kontaktowe niedostępne!

Aby aplikować na ofertę należy dostarczyć: CV

Język(i) aplikowania: polski

Pamiętaj, że jakikolwiek dokument, aby był rozpatrzony powinien zawierać klauzulę Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922).

Aplikacje na ofertę należy składać do 30.06.2018