Szczegóły oferty

Mechanik nastawiacz maszyn

Klient HR.PL

OFERTA NIEAKTUALNA

zielona góra, lubuskie

Data dodania:
2018-10-20

Data pierwszej publikacji:
2018-10-18

Data ostatniej aktualizacji:
2019-01-16

Warunki zatrudnienia:
Umowa o pracę, Pełny etat

Poziom stanowiska:
Specjalista

Pochodzenie oferty:
lento.pl

Opis oferty pracy

Artykuł Mechanik nastawiacz maszyn - obrazek nagłówkowy

Opis stanowiska:

Wykonywanie operacji konserwacyjnych na całym obiekcie
Wykonywanie prac ślusarskich
Realizacja remontów maszyn i urządzeń

Wymagania:

Wykształcenie zawodowe lub średnie o profilu mechanicznym
Chęć zdobywania nowych doświadczeń
Brak przeciwwskazań do pracy na wysokości
Gotowość do pracy w systemie zmianowym
Samodzielność i komunikatywność.
Mile widziane uprawnienia SEP

Oferujemy:

Stabilne warunki zatrudnienia ukierunkowane na długofalową współpracę w oparciu o umowę o pracę,
Możliwość rozwoju zawodowego