Szczegóły oferty

Mechanik maszyn

JTI POLSKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

OFERTA NIEAKTUALNA

wartkowice, łódzkie, Polska

Data dodania:
2018-05-24

Data pierwszej publikacji:
2018-05-22

Data ostatniej aktualizacji:
2018-11-29

Data wygaśnięcia:
2018-08-20

Warunki zatrudnienia:
Umowa o pracę, Praca okresowa / sezonowa / tymczasowa

Poziom stanowiska:
Specjalista

Zarobki:
od 3900 PLN

Opis oferty pracy

Artykuł Mechanik maszyn - obrazek nagłówkowy

Wymagania:

  • Kandydat musi posiadać co najmniej wykształcenie średnie zawodowe, typ: techniczne
  • mile widziana znajomość zagadnień z zakresu mechaniki ogólnej, precyzyjnej, automatyki, elektroniki, pneumatyki oraz hydrauliki, mile widziana umiejętność samodzielnego diagnozowania usterek oraz określania przyczyn awarii maszyn i urządzeń, mile widziane doświadczenie w środowisku Kaizen i 5S, umiejętność pracy w zespole, odpowiedzialność, dokładność i precyzja w wykonywaniu czynności, chęć uczenia się, dociekliwość, techniczne zainteresowania, mile widziana umiejętność czytania dokumentacji techniczno-ruchowej (schematy techniczne)

Zakres obowiązków:

  • Przygotowanie, przezbrojenie, regulacje oraz rozruch gniazda produkcyjnego, Utrzymanie i monitorowanie pracy obsługiwanych maszyn w celu zapewnienia właściwej jakości produktów i ustalonych norm wydajności zgodnie z harmonogramem konserwacji, Kontrola parametrów procesu, ich analiza oraz raportowanie koordynatorowi, Prowadzenie dokumentacji procesowej i maszynowej, Dbałość o stan techniczny obsługiwanych maszyn i urządzeń, Stosowanie się do standardów higieny i bezpieczeństwa pracy ISTNIEJE MOŻLIWOŚC ZORGANIZOWANIA DOJAZDU Z TURKU DO MIEJSCA PRACY W PRZYPADKU, GDY PRACĘ PODEJMIE MIN. 10 OSÓB

Wytyczne do aplikacji:

Aplikacje bezpośrednio do pracodawcy OFERTA NIEAKTUALNA - dane kontaktowe niedostępne!

W dniu 29.05.2018r. od godz. 9. 00 odbędzie się spotkanie z pracodawcą w Powiatowym Urzędzie Pracy w Turku w Klubie Pracy. Kandydatów prosimy o wcześniejsze wpisanie się na listę osób zainteresowanych podjęciem pracy w firmie u doradcy klienta lub w pok. 1. PUP Turek Prosimy o dostarczenie życiorysu zawodowego (CV) na spotkanie

Język składanych dokumentów: polski

Dokumenty rekrutacyjne powinny być opatrzone klauzulą: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922).