Podstawowe informacje

Mechanik maszyn i urządzeń

Torex Spółka zoo Janowice

OFERTA NIEAKTUALNA

Łódzkie

Data publikacji:
05-10-2017

Warunki zatrudnienia:
praca okresowa / sezonowa / tymczasowa, umowa o pracę

Poziom stanowiska:
specjalista

Zarobki:
minimum 3000 PLN

Opis oferty pracy

Praca - Mechanik maszyn i urządzeń

Wymagania:

  • Pożądany poziom wykształcenia u kandydatów: zasadnicze zawodowe - pożądane
  • uprawnienia wymagane na stanowisku: kurs spawacza gazowego - pożądane - inne zawody: Mechanik maszyn i urządzeń przemysłowych, staż: 1 lat - pożądane
  • naprawa i konserwacja maszyn

Zakres obowiązków:

  • Naprawa i konserwacja maszyn,przeglądy maszyn,spawanie.

Sposób aplikowania:

Zgłoszenia bezpośrednio do pracodawcy

CV-kontakt osobisty poprzedzony telefonicznym w celu umówienia terminu spotkania z pracodawcą

Składanie aplikacji - język: polski

Pamiętaj, że w przypadku dostaracznia dokumentów aplikacyjnych niezbędne jest dodanie klauzuli Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922).

Aplikacje na ofertę należy składać do 17.11.2017