Podstawowe informacje

Mechanik maszyn i urządzeń budowlanych

PRZEDSIĘBIORSTWO BUDOWY DRÓG "DROGOPOL-ZW" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

OFERTA NIEAKTUALNA

Śląskie

Data publikacji:
17-05-2018

Data ostatniej aktualizacji:
07-06-2018

Warunki zatrudnienia:
praca okresowa / sezonowa / tymczasowa, umowa o pracę

Poziom stanowiska:
brak danych

Zarobki:
minimum 17 PLN/h

Opis oferty pracy

Praca - Mechanik maszyn i urządzeń budowlanych

Wymagania:

  • Zgłoś się na ofertę jeśli posiadasz minimum wykształcenie zasadnicze zawodowe, typ: mechaniczne
  • stanowisko wymaga posiadania następujących uprawnień Prawo jazdy kat. B - pożądane
  • Wykształcenie min. zawodowe mechaniczne. Wymagane doświadczenie zawodowe min. 6 miesięcy. Mile widziane Prawo jazdy kat. B.

Zakres obowiązków:

  • - Naprawa samochodów osobowych, dostawczych oraz sprzętu budowlanego. - Wynagrodzenie: od 17 zł/brutto/godzina. Praca na umowę o pracę. Pierwsza umowa na okres próbny do trzech miesięcy. Kolejna umowa na czas określony. Docelowo praca na stałe. Praca w pełnym wymiarze czasu pracy. - Praca: 6:00-14:00. Wykształcenie min. zawodowe mechaniczne. Wymagane doświadczenie zawodowe min. 6 miesięcy. Mile widziane Prawo jazdy kat. B. Kontakt WYŁĄCZNIE e-mail: malgorzata.lasek@drogopol.pl

Wytyczne do aplikacji na ofertę:

Aplikacje bezpośrednio do pracodawcy OFERTA NIEAKTUALNA - dane kontaktowe niedostępne!

CV - Kontakt WYŁĄCZNIE e-mail: malgorzata.lasek@drogopol.pl

Język składanych dokumentów: polski

Pamiętaj, że jakikolwiek dokument, aby był rozpatrzony powinien zawierać klauzulę Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922).

Aplikacje na ofertę należy składać do 17.06.2018