Szczegóły oferty

Mechanik/elektronik samochodowy

"SERVICE RENAULT" OSTROWSKI JAN

OFERTA NIEAKTUALNA

gdańsk, pomorskie

Data dodania:
2017-10-06

Data pierwszej publikacji:
2017-10-06

Data ostatniej aktualizacji:
1970-01-01

Data wygaśnięcia:
2017-11-09

Warunki zatrudnienia:
Umowa o pracę, Pełny etat

Zarobki:
od 3000 PLN

Artykuł Mechanik/elektronik samochodowy - obrazek nagłówkowy

Wymagania:

  • Zgłoś się na ofertę jeśli posiadasz minimum wykształcenie zasadnicze zawodowe, typ: mechaniczne - pożądane
  • mile widziane wykształcenie zawodowe mechaniczne samochodowe (preferowane), doświadczenie jako mechanik samochodowy lub mechanik - elektronik, brak przeciwskazań do pracy fizycznej. Miejsce pracy: Gdańsk Wrzeszcz. Kontakt telefoniczny: 58 341 98 76 lub osobisty: ul. Chrzanowskiego 88, Gdańsk.

Zakres obowiązków:

  • Naprawa samochodów osobowych, dostawczych ze szczególnym uwzględnieniem systemów elektronicznych.

Aplikowanie według wytycznych:

Zgłoszenia bezpośrednio do pracodawcy

Aplikacje powinny być składane w języku: polski

Osoby wysyłające dokumenty aplikacyjne powinny pamiętać o konieczności opatrzenia ich klauzulą Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922).