Podstawowe informacje

Mechanik ciągników

OFERTA NIEAKTUALNA

Łódzkie

Data publikacji:
22-05-2018

Data ostatniej aktualizacji:
28-05-2018

Warunki zatrudnienia:
praca okresowa / sezonowa / tymczasowa, umowa o pracę

Poziom stanowiska:
brak danych

Zarobki:
minimum 2100 PLN

Opis oferty pracy

Praca - Mechanik ciągników

Wymagania:

  • Od kandydatów oczekujemy, że posiadają co najmniej wykształcenie brak lub niepełne podstawowe
  • - umiejętność obsługi urządzeń: zgrzewarko - wycinarki do napraw profili WIELANDER AND SCHILL AIPULLER AP95, spawarki do spawania punktowego, urządzeń do kontroli geometrii JOHN BEAN V3400

Zakres obowiązków:

  • Firma transportowa. - naprawa samochodów ciężarowych - naprawa awarii z wykorzystaniem wskazanych urządzeń

- kontakt przez Powiatowy Urząd Pracy Powiatowy Urząd Pracy w Łodzi Milionowa 91 Łódź 93-121 OFERTA NIEAKTUALNA - dane kontaktowe niedostępne!

skierowanie

Język składanych dokumentów: polski

Dokumenty rekrutacyjne powinny być opatrzone klauzulą: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922).

Aplikacje na ofertę należy składać do 05.06.2018