Szczegóły oferty

Mechanik ciągników

OFERTA NIEAKTUALNA

łódzkie, Polska

Data dodania:
2018-05-24

Data pierwszej publikacji:
2018-05-22

Data ostatniej aktualizacji:
2018-05-28

Data wygaśnięcia:
2018-06-05

Warunki zatrudnienia:
Umowa o pracę, Praca okresowa / sezonowa / tymczasowa

Zarobki:
od 352800 PLN

Opis oferty pracy

Artykuł Mechanik ciągników - obrazek nagłówkowy

Wymagania:

  • Pożądany poziom wykształcenia u kandydatów: brak lub niepełne podstawowe
  • - umiejętność obsługi urządzeń: zgrzewarko - wycinarki do napraw profili WIELANDER AND SCHILL AIPULLER AP95, spawarki do spawania punktowego, urządzeń do kontroli geometrii JOHN BEAN V3400

Zakres obowiązków:

  • Firma transportowa. - naprawa samochodów ciężarowych - naprawa awarii z wykorzystaniem wskazanych urządzeń

Sposób aplikowania na ofertę:

- kontakt przez Powiatowy Urząd Pracy Powiatowy Urząd Pracy w Łodzi Milionowa 91 Łódź 93-121 OFERTA NIEAKTUALNA - dane kontaktowe niedostępne!

skierowanie

Język składanych dokumentów: polski

Aplikując na ofertę we wszelkich dokumentach nie zapomnij o dodaniu klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922).