Szczegóły oferty

Maszynista sceny

TEATR LALKI I AKTORA "KUBUŚ"

OFERTA NIEAKTUALNA

kielce, świętokrzyskie, Polska

Data dodania:
2018-05-22

Data pierwszej publikacji:
2018-05-21

Data ostatniej aktualizacji:
2018-05-22

Data wygaśnięcia:
2018-06-04

Warunki zatrudnienia:
Umowa o pracę, Praca okresowa / sezonowa / tymczasowa

Zarobki:
od 2200 PLN

Opis oferty pracy

Artykuł Maszynista sceny - obrazek nagłówkowy

Wymagania:

  • Kandydat musi posiadać co najmniej wykształcenie zasadnicze zawodowe - pożądane
  • Wymagana znajomość technik prac monterskich i ślusarskich
  • Zakres zadań: obsługa techniczna prób i przedstawień, montaż i demontaż środków inscenizacji oraz właściwe ustawienie, zawieszania, mocowanie elementów scenografii i rekwizytów, załadunek i rozładunek do przewozu środków inscenizacji, przygotowanie techniczne eksploatowanych sztuk
  • godziny pracy wg harmonogramu przedstawień i prób

Zakres obowiązków:

  • obsługa techniczna prób i przedstawień
  • montaż i demontażśrodków inscenizacji oraz właściwe ustawienie elementów scenografii, przygotowanie techniczne eksploatowanych sztuk

Sposób aplikowania:

Aplikacje bezpośrednio do pracodawcy OFERTA NIEAKTUALNA - dane kontaktowe niedostępne!

CV oraz list motywacyjny

Język składanych dokumentów: polski

Dokumenty rekrutacyjne powinny być opatrzone klauzulą Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922).