Szczegóły oferty

Masażysta tajskiego masażu K/M

OFERTA NIEAKTUALNA

warszawa, mazowieckie, Polska

Data dodania:
2018-05-22

Data pierwszej publikacji:
2018-05-21

Data ostatniej aktualizacji:
2018-05-22

Data wygaśnięcia:
2018-05-25

Warunki zatrudnienia:
Umowa o pracę, Praca okresowa / sezonowa / tymczasowa

Zarobki:
od 2500 PLN

Opis oferty pracy

Artykuł Masażysta tajskiego masażu K/M - obrazek nagłówkowy

Wymagania:

  • Kandydaci muszą posiadać co najmniej wykształcenie brak lub niepełne podstawowe - umiejętności: Masaż (kosmetyka) - inne zawody: Biomasażysta
  • Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe
  • umiejętność masażu tajskiego
  • certyfikat ukończenia kursu masażu tajskiego w wymiarze min.50 godzin
  • mile widziane ukończenie kursu w Tajlandii. Zakres obowiązków: wyjaśnianie zasad i podstaw różnych technik wykonywania tajskiego masażu
  • wykonywanie tajskiego masażu klasyczengo, sportowego i relaksacyjnego zgodnie ze sztuką masażu tajskiego, nawiązywanie i utrzymywanie kontaktów z klientami.

Zakres obowiązków:

  • j.w.

Aplikowanie na ofertę:

- kontakt przez Powiatowy Urząd Pracy Urząd Pracy Miasta Stołecznego Warszawy Grochowska 171b Warszawa 04-111 OFERTA NIEAKTUALNA - dane kontaktowe niedostępne!

skierowanie cv

Składanie aplikacji - język: polski

Pamiętaj, że jakikolwiek dokument, aby był rozpatrzony powinien zawierać klauzulę Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922).