Podstawowe informacje

Marketing, specjalista ds. marketingu - szukamy, praca

Serwis Budowy S.A.

Trzebinia, Małopolskie

Data publikacji:
20-10-2018

Data ostatniej aktualizacji:
31-12-2018

Warunki zatrudnienia:
pełny etat, umowa o pracę

Poziom stanowiska:
specjalista

Zarobki:
brak danych

Pochodzenie oferty:
lento.pl

Praca - Marketing, specjalista ds. marketingu - szukamy, praca

Opis oferty pracy:

Firma handlowa Serwis Budowy S.A. sprzedająca sprzęt z zakresu zaplecza budowlanego poszukuje pracownika do działu marketingu.

Zakres obowiązków pracownika;

• przygotowywanie i wdrażanie strategii marketingowej na rynek lokalny i polski
• planowanie i organizacja kompleksowych akcji marketingowych i sprzedażowych
• realizacja planów wsparcia sprzedaży zgodnie z określonymi celami
• monitorowanie i analiza wyników sprzedaży
• monitorowanie skuteczności prowadzonych działań promocyjnych
• zarządzanie i aktualizacją strony internetowej
• prowadzenie prezentacji produktu
• monitorowanie działań konkurencji
• koordynowanie udziału firmy w wydarzeniach branżowych

Oczekujemy:
• doświadczenia w dziele marketingu
• wiedzy z zakresu marketingu
• kreatywnego podejścia do stawianych zadań i napotkanych problemów
• umiejętności planowania działań marketingowych
• znajomości narzędzi marketingowych
• bardzo dobrej organizacji pracy, wyróżniania priorytetów
• nastawienia na rezultat i osiąganie celów
• dobrej znajomości pakietu MS Office i/lub programów graficznych
• zdolności analitycznych

Oferujemy:
• stabilną pracę w firmie o ugruntowanej pozycji
• niezbędne narzędzia pracy
• warunki pracy sprzyjające osiąganiu samorealizacji zawodowej
• zróżnicowany zakres obowiązków

Lokalizacja miejsca pracy: Trzebinia

W przypadku zainteresowania ofertę proszę o przesłanie swojego CV.