Podstawowe informacje

Manikiurzystka

SYNERGIA Sławomir Pluciński

OFERTA NIEAKTUALNA

Zabierzów, Małopolskie

Data publikacji:
17-05-2018

Data ostatniej aktualizacji:
04-06-2018

Warunki zatrudnienia:
praca okresowa / sezonowa / tymczasowa, umowa o pracę

Poziom stanowiska:
brak danych

Zarobki:
minimum 2100 PLN

Opis oferty pracy

Praca - Manikiurzystka

Wymagania:

  • Minimalny poziom wykształcenia oczekiwany od kandydatów: średnie ogólnokształcące - inne zawody: Manikiurzystka - dodatkowe
  • Praca na pełny etat, najpierw na okres próbny. Wynagrodzenie: 2100 PLN plus prowizja. Dwie zmiany w godz. 10-21. Miejsce pracy: Futura Park- Modlniczka. Wykonywanie manicure hybrydowego, praca z frezarką. Doświadzczenie w pracy-1,5 miesiąca.

Zakres obowiązków:

  • Wykonywanie manicure hybrydowego, pedicure, praca z frezarką.

Aplikowanie na ofertę:

Zgłoszenia bezpośrednio do pracodawcy OFERTA NIEAKTUALNA - dane kontaktowe niedostępne!

Aby aplikować na ofertę należy dostarczyć następujące dokumenty: CV

Język składanych dokumentów: polski

Aplikując na ofertę nie zapomnij o dodaniu klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922).

Aplikacje na ofertę należy składać do 15.06.2018