Podstawowe informacje

Manager salonu

OFERTA NIEAKTUALNA

Kalisz, Wielkopolskie

Data publikacji:
21-05-2018

Data ostatniej aktualizacji:
23-05-2018

Warunki zatrudnienia:
praca okresowa / sezonowa / tymczasowa, umowa o pracę

Poziom stanowiska:
kierownik / manager / lider

Zarobki:
minimum 2100 PLN

Opis oferty pracy

Praca - Manager salonu

Wymagania:

  • Od kandydatów oczekujemy, że posiadają co najmniej wykształcenie średnie ogólnokształcące
  • wyższe (w tym licencjat) - pożądane - umiejętności: PRAWO JAZDY KAT. B
  • Wykształcenie średnie lub wyższe. Oferta w ramach programu PO WER IV Aktywizacja osób młodych pozostających bez pracy w powiecie kaliskim (IV)

Zakres obowiązków:

  • Organizacja, koordynacja pracy salonu, kontakt z dostawcami.

- kontakt przez Powiatowy Urząd Pracy Powiatowy Urząd Pracy w Kaliszu Staszica 47a Kalisz 62-800 OFERTA NIEAKTUALNA - dane kontaktowe niedostępne!

Skierowanie do pracy. Informacja w sprawie oferty pracy dostępna u doradcy klienta obsługującego osobę zarejestrowaną w PUP Kalisz.

Składanie aplikacji - język: polski

Pamiętaj, że w przypadku dostaracznia dokumentów aplikacyjnych niezbędne jest dodanie klauzuli Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922).

Aplikacje na ofertę należy składać do 20.06.2018