Szczegóły oferty

Manager salonu

OFERTA NIEAKTUALNA

kalisz, wielkopolskie, Polska

Data dodania:
2018-05-22

Data pierwszej publikacji:
2018-05-21

Data ostatniej aktualizacji:
2018-05-23

Data wygaśnięcia:
2018-06-20

Warunki zatrudnienia:
Umowa o pracę, Praca okresowa / sezonowa / tymczasowa

Poziom stanowiska:
Kierownik / manager / lider

Zarobki:
od 2100 PLN

Opis oferty pracy

Artykuł Manager salonu - obrazek nagłówkowy

Wymagania:

  • Zgłoś się na ofertę jeśli posiadasz minimum wykształcenie średnie ogólnokształcące
  • wyższe (w tym licencjat) - pożądane - umiejętności: PRAWO JAZDY KAT. B
  • Wykształcenie średnie lub wyższe. Oferta w ramach programu PO WER IV Aktywizacja osób młodych pozostających bez pracy w powiecie kaliskim (IV)

Zakres obowiązków:

  • Organizacja, koordynacja pracy salonu, kontakt z dostawcami.

Aplikowanie na ofertę:

- kontakt przez Powiatowy Urząd Pracy Powiatowy Urząd Pracy w Kaliszu Staszica 47a Kalisz 62-800 OFERTA NIEAKTUALNA - dane kontaktowe niedostępne!

Skierowanie do pracy. Informacja w sprawie oferty pracy dostępna u doradcy klienta obsługującego osobę zarejestrowaną w PUP Kalisz.

Składanie aplikacji - język: polski

Dokumenty rekrutacyjne powinny być opatrzone klauzulą Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922).