Szczegóły oferty

MANAGER PROJEKTÓW

OFERTA NIEAKTUALNA

małopolskie, Polska

Data dodania:
2018-05-22

Data pierwszej publikacji:
2018-05-16

Data ostatniej aktualizacji:
2018-05-22

Data wygaśnięcia:
2018-06-04

Warunki zatrudnienia:
Umowa o pracę, Praca okresowa / sezonowa / tymczasowa

Poziom stanowiska:
Kierownik / manager / lider

Zarobki:
od 15000 PLN

Opis oferty pracy

Artykuł MANAGER PROJEKTÓW - obrazek nagłówkowy

Wymagania:

  • Kandydaci muszą posiadać co najmniej wykształcenie średnie ogólnokształcące - języki obce: angielski - w mowie: dobry, w piśmie: dobry
  • wykształcenie min. średnie, kierunek dowolny, co najmniej 3+ lat na stanowisku związanym z obszarem IT
  • -pożądane doświadczenie w zarządzaniu projektami oraz w realizacji projektów oraz wykorzystania narzędzi systemowych niezbędnych do weryfikacji potrzeb biznesowych projektu
  • -doświadczenie w pracy na stanowisku związanym z tworzenie oprogramowania pozwalające na zrozumienie cyklu tworzenia oprogramowania
  • -przeprowadzanie i nadzorowanie analizy biznesowej pod kątem wymagań technicznych realizowanego projektu i przygotowywanie odpowiedniej dokumentacji
  • -znajomość metod analiz SWOT oraz RCA
  • -znajomość UAT oraz metodologii zarządzania zwinne
  • -znajomość SQL w kontekście analizy biznesowej oraz czynności testowych dla aplikacji komputerowych- będzie dodatkowym atutem
  • -silne zaplecze techniczne znajomość takich technologii modelingu będzie dodatkowym atutem
  • -bardzo dobre zrozumienie SDLC
  • -niezależność, systematyczność, zorganizowanie
  • -zdolności przywódcze oraz umiejętność negocjacji
  • -znajomość data feed będzie dodatkowym atutem
  • -znajomość procesu ITIL w szczególności: Incident, Change, Release oraz Configuration Management
  • -znajomość JIRA
  • -biegłe posługiwanie się MS Office project jest koniecznością
  • -wiedza z zakresu metodologii zarządzania projektami (planowanie, ustalanie zakresu, czasu, harmonogramu, budżetu etc) zgodnie z obraną metodolog

Zakres obowiązków:

  • Osoba zajmująca to stanowisko odpowiedzialna będzie za: -organizuje i przewodzi projektem oraz zespołem projektowym (planuje i zarządza zasobami projektu, ustala priorytety, koordynuje współpracę z klientem)
  • -zarządza współpracą ze wszystkimi interesariuszami projektu
  • -zapewnia efektywne zarządzanie projektu optymalne ułożenie ról i zasobów
  • -ustala plan projektu i zarządza jego zmianą tam gdzie konieczne
  • -ustanawia zespół praktyk zapewniających integralność oraz wysoką jakość produktu projektu

Wysyłając dukumenty aplikacyjne pamiętaj o dołączeniu klauzuliWyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922).