Szczegóły oferty

Manager ds. kluczowych klientów (HR)

KBTI Poland

wrocław, dolnośląskie

Data dodania:
2019-06-06

Data pierwszej publikacji:
2019-06-06

Data ostatniej aktualizacji:
2019-07-06

Warunki zatrudnienia:
Umowa o pracę, Praca okresowa / sezonowa / tymczasowa

Poziom stanowiska:
Kierownik / manager / lider

Pochodzenie oferty:
gowork.pl

Artykuł Manager ds. kluczowych klientów (HR) - obrazek nagłówkowy

Chcesz być częścią najdynamiczniej rozwijającej się firmy w obszarze HR na Dolnym Śląsku? Chcesz uczestniczyć w tworzeniu partnerskich relacji z najciekawszymi dolnośląskimi firmami?
Brzmi ciekawie?
Sprawdź naszą ofertę na stanowisko menadżer ds. kluczowych klientów.

(Region: Wrocław, Legnica)

Wrocław

Obowiązki
·        Budowanie i utrzymywanie partnerskich relacji z Klientami w podległym regionie
·        Kształtowanie profesjonalnego wizerunku WorkProfi na lokalnym rynku pracy
·        Kreowanie wraz z Klientami optymalnych rozwiązań w obszarze HR.
·        Sprzedaż rozwiązań z zakresu HR opartych na formule pracy tymczasowej oraz pośrednictwie pracy

Wymagania
·        Orientacja na klienta oraz umiejętność kreowania jego oczekiwań
·        Umiejętność budowania trwałych, partnerskich relacji biznesowych
·        Determinacja w realizacji celów ilościowych i jakościowych
·        Wysoko rozwinięte zdolności interpersonalne
·        Min. 2 lata doświadczenia w sprzedaży usług HR.
·        Prawo jazdy kategorii B

Oferujemy
·        Współpracę z ludźmi z pasją
·        Duży zakres autonomii i realny wpływ na kształtowanie działań firmy na podległym obszarze
·        Niekorporacyjny klimat organizacji ceniącej indywidualny wkład i inicjatywę w działaniu
·        Partnerską atmosferę pracy w zespole
·        Niezbędne narzędzia pracy jak samochód, laptop, telefon
·        Programy szkoleniowe w ramach indywidualnie ustalonej ścieżki rozwoju
·        Stabilne zatrudnienie, atrakcyjny system prowizyjny

Wszystkie zainteresowane osoby, prosimy o wysyłanie CV na adres Aplikuj w temacie wpisując sprzedaż HR / Wrocław
Wysyłając dokumenty prosimy o załączenie klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych (Dz.U.02.101.926 tekst jednolity z późniejszymi zmianami)".

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922.)."