Podstawowe informacje

Manager ds. franczyzy

CEE Experts

OFERTA NIEAKTUALNA

Wrocław, Dolnośląskie

Data publikacji:
13-07-2018

Data ostatniej aktualizacji:
23-10-2018

Warunki zatrudnienia:
pełny etat, umowa o pracę

Poziom stanowiska:
kierownik / manager / lider

Zarobki:
brak danych

Pochodzenie oferty:
gowork.pl

Opis oferty pracy

Praca - Manager ds. franczyzy

CEE Experts Uszyński Sp. j.

CEE Experts jest butikiem HR specjalizującym się w rekrutacjach średniego i wyższego szczebla oraz konsultingu strategicznym na terenie Europy Środkowej i Wschodniej oraz Niemiec, Austrii i Szwajcarii. Posiadamy doświadczenie i specjalistyczną wiedzę w obszarach Sprzedaży i Marketingu, HR, Produkcji, Zakupów oraz BPO. Naszymi klientami są znane międzynarodowe korporacje rozwijające się w Środkowej Europie  jak również polskie firmy będące synonimem sukcesu w swojej branży.

Wrocław

Obowiązki:

- pozyskiwanie nowych kontrahentów
- wdrażanie kontrahentów do programu franczyzowego
- przygotowywanie ofert
- monitorowanie i analiza działań franczyzobiorców
- rozwój programu franczyzowego
- prowadzenie rozliczeń z kontrahentami

Wymagania:

- minimum 3-letnie doświadczenie na podobnym stanowisku
- znajomość rynku retail
- bardzo dobra znajomość języka angielskiego
- bardzo dobra znajomość MS Excel
- wysokie zdolności interpersonalne
- prawo jazdy kat. B
- gotowość do wyjazdów służbowych

Nasz Klient oferuje:

- stabilne warunki zatrudnienia
- atrakcyjny system premiowy
- prywatną opiekę medyczną
- auto służbowe
- regularne szkolenia zawodowe