Podstawowe informacje

MANAGER DS. DOSTARCZANIA USŁUG

OFERTA NIEAKTUALNA

Małopolskie

Data publikacji:
16-05-2018

Data ostatniej aktualizacji:
25-05-2018

Warunki zatrudnienia:
praca okresowa / sezonowa / tymczasowa, umowa o pracę

Poziom stanowiska:
kierownik / manager / lider

Zarobki:
minimum 14500 PLN

Opis oferty pracy

Praca - MANAGER DS. DOSTARCZANIA USŁUG

Wymagania:

  • Od kandydatów oczekujemy, że posiadają co najmniej wykształcenie średnie zawodowe - języki obce: angielski - w mowie: dobry, w piśmie: dobry
  • wykształcenie min. średnie, preferowane wyższe, co najmniej 4 lata doświadczenia w pracy w obszarze IT, w tym co najmniej 1 rok doświadczenia na stanowisku managera, kierownika zespołu, koordynatora ds. rozwiązań systemowych, menadżera projektu lub pokrewne
  • -pożądane doświadczenie w zarządzaniu kilkoma zespołami równolegle, koordynując działania poszczególnych zespołów
  • -doświadczenie w pracy w zarządzaniu dużym zespołem mile widziane -doświadczenie z obszaru zarządzania projektami, zwłaszcza projektami w obszarze projektów informatycznych -umiejętność rozwiązywania skomplikowanych problemów/kwestii z obszaru IT oraz dostarczanie rozwiązań w sposób czasowy i zgodny z wymogami jakości
  • -wiedza z zakresu projektowania rozwiązań z obszaru inżynierii oprogramowania i wdrażania rozwiązań oraz ich rozmieszczenia w projekcie
  • -zdolność do negocjowania, dopasowywania oraz wdrażania najlepszych procesów inżynieryjnych,
  • -stosuje sprawdzone dobre praktyki
  • komunikatywn

Zakres obowiązków:

  • Osoba zajmująca to stanowisko odpowiedzialna będzie za: -zarządza pracownikami w liczbie ok 30+ rozlokowanych w różnych zespołach
  • -zarządza procesem dostarczania usług do Klientów
  • -radzi sobie ze skomplikowanymi kwestiami z obszaru inżynierii oprogramowania zapewniając, że projekt, kod oraz ogólne rozwiązanie zastosowane spełnia wymogi jakości
  • -jest odpowiedzialny za jakość dostarczanych do klienta usług od strony produkcji oprogramowania
  • -odpowiedzialny za przygotowanie oraz wdrożenie kolejnego projektu dla danego Klienta
  • -prezentuje postawę proaktywną i zapewnia najwyższą jakość procesu dostarczania usług do klienta
  • -przygotowuje spójny plan dostarczania usług
  • -potrafi radzić sobie z zarządzaniem zespołem, rozwojem technologii a także radzi sobie z konfliktem
  • -nadzoruje rozwój swoich podopiecznych, uczestniczy w ich programie rozwoju przygotowanym dla kierowników zespołów oraz menadżerów

Wysyłając dukumenty aplikacyjne pamiętaj o dołączeniu klauzuliWyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922).

Aplikacje na ofertę należy składać do 04.06.2018