Szczegóły oferty

Malarz / szpachlarz

ELKOR-BUD SPÓŁKA Z O.O.

OFERTA NIEAKTUALNA

gdańsk, pomorskie, Polska

Data dodania:
2018-05-22

Data pierwszej publikacji:
2018-05-21

Data ostatniej aktualizacji:
2018-06-16

Data wygaśnięcia:
2018-06-20

Warunki zatrudnienia:
Umowa o pracę, Praca okresowa / sezonowa / tymczasowa

Poziom stanowiska:
Pracownik fizyczny

Zarobki:
od 2500 PLN

Opis oferty pracy

Artykuł Malarz / szpachlarz - obrazek nagłówkowy

Wymagania:

  • Pożądany poziom wykształcenia u kandydatów: zasadnicze zawodowe - pożądane - umiejętności: Umiejętności budowlane, staż: 1 lat
  • Umiejętność malarsko-szpachlarskie

Zakres obowiązków:

  • -Zakres prac: prace malarskie i szpachlowanie, -Praca na terenie Tczewa, w przypadku pracy na terenie Trójmiasta pracodawca zapewnia dowóz, -Praca od poniedziałku do piątku w godz. 6.00 - 16.00 -Oferujemy: wynagrodzenie podstawowe uzależnione od kwalifikacji i umiejętności, gwarantowane comiesięczne premie, świadczenia socjalne, uczestnictwo w Pracowniczej Kasie Zapomogowo-Pożyczkowej, -Po okresie próbnym zatrudnienie na czas nieokreślony, -Kontakt telefoniczny: 606-239-354 -Kontakt e-mailowy: elkorbud@poczta.onet.pl

W przypadku zainteresowania ofertą aplikuj:

Zgłaszaj się bezpośrednio do pracodawcy OFERTA NIEAKTUALNA - dane kontaktowe niedostępne!

Język składanych dokumentów: polski

Aplikując na ofertę nie zapomnij o dodaniu klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922).