Szczegóły oferty

Malarz plandek

Hansa-tex

OFERTA NIEAKTUALNA

częstochowa, śląskie

Data dodania:
2018-10-20

Data pierwszej publikacji:
2018-10-16

Data ostatniej aktualizacji:
2018-11-18

Warunki zatrudnienia:
Umowa o pracę, Pełny etat

Poziom stanowiska:
Specjalista

Pochodzenie oferty:
OLX

Opis oferty pracy

Artykuł malarz plandek - obrazek nagłówkowy

jesteśmy producentem plandek oraz wyrobów technicznych z wieloletnim doświadczeniem o ugruntowanej pozycji na rynku. najwięksi producenci naczep, firmy transportowe i logistyczne darzą nas dużym zaufaniem za wysoką jakość materiałów i standard wykonywanych produktów.

obecnie do naszego zakładu produkcyjnego w częstochowie poszukujemy pracowników na stanowisko:

malarz plandek

obowiązki:

  • malowanie plandek (wykonywanie grafiki reklamowej na plandece),
  • mierzenie wykroi po wysokości i długości,
  • sprawdzenie czy wykrój nie ma żadnych skaz, uszkodzeń,
  • dokładne i szczegółowe obliczenie projektu oraz naniesienie wymiarów,
  • kontrola jakości wykonywanych wyrobów,
  • organizacja własnego stanowiska pracy
  • stosowanie się do procedur i instrukcji technologicznych obowiązujących w firmie.

wymagania:

  • otwartość na zdobycie nowego zawodu oraz naukę,
  • odpowiedzialność,
  • dobra organizacja pracy,
  • motywacja do pracy.

oferujemy:

  • miłą atmosferę w pracy w dynamicznie rozwijającej się firmie,
  • przyjazne warunki pracy z zachowaniem zasad bezpieczeństwa i higieny pracy,
  • stabilne zatrudnienie na umowę pracę w pełnym wymiarze godzin,
  • cykl szkoleń wprowadzających do objęcia stanowiska.

osoby zainteresowane mogą zgłaszać się osobiście w celu przeprowadzenia spotkania rekrutacyjnego w siedzibie firmy: hansa-tex ul. wały dwernickiego 121, wejście pracownicze a - 2 piętro, dział kadr i płac.