Szczegóły oferty

Magazynier - zabrze/mikulczyce

Ogłoszenie użytkownika OLX

OFERTA NIEAKTUALNA

zabrze, śląskie

Data dodania:
2019-05-11

Data pierwszej publikacji:
2019-05-09

Data ostatniej aktualizacji:
2019-06-23

Warunki zatrudnienia:
Umowa o pracę, Pełny etat

Poziom stanowiska:
Pracownik fizyczny

Pochodzenie oferty:
OLX

Opis oferty pracy

Artykuł magazynier - zabrze/mikulczyce - obrazek nagłówkowy

agencja pracy max power sp. z o.o. (certyfikat o numerze rejestru 5944) dla swojego klienta, poszukuje osób do pracy na stanowisko:

pracownik magazynu

miejsce pracy: zabrze - mikulczyce ul. handlowa

zakres obowiązków:

- przyjmowanie komponentów na magazyn
- prace magazynowe
- mile widziana obsługa wózka widłowego
- zapewnienie prawidłowego przepływu materiałów w magazynie
- właściwa i terminowa realizacja wyznaczonych zadań
- dbanie o czystość i ład na stanowisku pracy
- przestrzeganie zasad fifo na magazynie
- przestrzeganie zasad przepisów bhp i ppoż oraz procedur obowiązujących w firmie
- wykonywanie poleceń służbowych

wymagania:

uprawnienia do obsługi wózka widłowego
umiejętność pracy w grupie
komunikatywność
umiejętności manualne

oferujemy:

praca w pełnym wymiarze czasu,
pracę od poniedziałku do piątku w systemie 3 zmianowym,
umowę o pracę od zaraz,
atrakcyjne wynagrodzenie: podstawa + dodatki za godziny nocne i nadgodziny + dodatek za uprawnienia na wózki widłowe
premia frekwencyjna
premia uznaniowa

prosimy o dopisanie następującej klauzuli:
"wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb procesu rekrutacji, zgodnie z ustawą z dnia 27.08.1997 r. dz. u. z 2002 r., nr 101, poz. 923 ze zm."

www.max-power.com.pl

do każdego ogłoszenia wystawianego przez nas proszę o dołączenie poniższej informacji:

biorąc udział w rekrutacji oświadczam iż zapoznałam/em z polityką prywatności ( http://max-power.com.pl/polityka-prywatnosci/) oraz polityką przetwarzania danych osobowych ( http://max-power.com.pl/przetwarzanie-danych/) umieszczonych na stronie www.max-power.com.pl .

po zapoznaniu się z informacjami, prosimy o umieszczenie w przesyłanych do nas dokumentach rekrutacyjnych następującej klauzuli:

na podstawie art. 6 ust. 1 lit. a) rodo, a w zakresie wizerunku na podstawie art. 9 ust. 2 lit. a) rodo wyrażam zgodę/nie wyrażam zgody* na przetwarzanie moich danych osobowych wykraczających poza zakres danych wymaganych do ubiegania się o zatrudnienie określonych w art. 221 kodeksu pracy, jak również wyrażam zgodę/nie wyrażam zgody* na przetwarzanie moich danych osobowych w celu uczestnictwa w przyszłych rekrutacjach przez okres 12 miesięcy od zakończenia obecnej rekrutacji”.