Szczegóły oferty

Magazynier

DPD POLSKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

OFERTA NIEAKTUALNA

warszawa, mazowieckie

Data dodania:
2017-10-03

Data pierwszej publikacji:
2017-10-03

Data ostatniej aktualizacji:
1970-01-01

Data wygaśnięcia:
2017-11-17

Warunki zatrudnienia:
Umowa o pracę, Pełny etat

Poziom stanowiska:
Pracownik fizyczny

Opis oferty pracy

Artykuł Magazynier - obrazek nagłówkowy

Wymagania:

  • Kandydaci muszą posiadać co najmniej wykształcenie podstawowe - umiejętności: sprawność fizyczna
  • Doświadczenie zawodowe mile widziane. Umowa zlecenie przez 1 miesiąc, następnie umowa o pracę. Praca w pełnym wymiarze (40 godz. tygodniowo) na dwie zmiany: 2:30-10:30 lub 14:00-22:00 (elastyczne godziny pracy, do uzgodnienia z pracodawcą). Wynagrodzenie: 16zł(brutto)/godz.

Zakres obowiązków:

  • czynności magazynowe, sortowanie przesyłek, rozładunek i załadunek, drobne czynności porządkowe

Aplikacje bezpośrednio do pracodawcy

kontakt tel. lub e-mail + skierowanie

Składanie aplikacji - język: polski

Aplikując na ofertę nie zapomnij o dodaniu klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922).