Szczegóły oferty

Magazynier

"LEROY-MERLIN POLSKA" SP. Z O. O.

OFERTA NIEAKTUALNA

warszawa, mazowieckie, Polska

Data dodania:
2018-05-22

Data pierwszej publikacji:
2018-05-21

Data ostatniej aktualizacji:
2018-11-28

Data wygaśnięcia:
2018-07-20

Warunki zatrudnienia:
Umowa o pracę, Praca okresowa / sezonowa / tymczasowa

Poziom stanowiska:
Pracownik fizyczny

Zarobki:
od 3100 PLN

Opis oferty pracy

Artykuł Magazynier - obrazek nagłówkowy

Wymagania:

  • Od kandydatów oczekujemy, że posiadają co najmniej wykształcenie brak lub niepełne podstawowe
  • Poziom wykształcenia - nie wymagane. Staż pracy - nie wymagany. Uprawnienia / umiejętności - mile widziane uprawnienia na wózki widłowe. Znajomość j. obcych - nie wymagana.

Zakres obowiązków:

  • Gospodarowanie zasobami magazynowymi w sklepie. Kontrolowanie towarów w czasie dostaw. Realizacja zamówień. Zapewnienie bezpieczeństwa towarów. Umowa na okres próbny 3 mce. Docelowo umowa o pracę na czas nieokreślony. Praca wg grafiku - 8 godz. dziennie / 40 godz. tygodniowo. Grafik ustalany elastycznie - pon-sob 6:30 - 22:30, nd handlowe 9:00 - 20:00.

Sposób aplikowania:

Aplikuj bezpośrednio do pracodawcy OFERTA NIEAKTUALNA - dane kontaktowe niedostępne!

Pracodawca wymaga dostarczenia następujących dokumentów: CV, SKIEROWANIE

Aplikacje powinny być składane w języku: polski

Pamiętaj, że jakikolwiek dokument, aby był rozpatrzony powinien zawierać klauzulę Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922).