Podstawowe informacje

Magazynier

"LEROY-MERLIN POLSKA" SP. Z O. O.

OFERTA NIEAKTUALNA

Warszawa, Mazowieckie

Data publikacji:
21-05-2018

Data ostatniej aktualizacji:
28-11-2018

Warunki zatrudnienia:
praca okresowa / sezonowa / tymczasowa, umowa o pracę

Poziom stanowiska:
pracownik fizyczny

Zarobki:
minimum 3100 PLN

Opis oferty pracy

Praca - Magazynier

Wymagania:

  • Od kandydatów oczekujemy, że posiadają co najmniej wykształcenie brak lub niepełne podstawowe
  • Poziom wykształcenia - nie wymagane. Staż pracy - nie wymagany. Uprawnienia / umiejętności - mile widziane uprawnienia na wózki widłowe. Znajomość j. obcych - nie wymagana.

Zakres obowiązków:

  • Gospodarowanie zasobami magazynowymi w sklepie. Kontrolowanie towarów w czasie dostaw. Realizacja zamówień. Zapewnienie bezpieczeństwa towarów. Umowa na okres próbny 3 mce. Docelowo umowa o pracę na czas nieokreślony. Praca wg grafiku - 8 godz. dziennie / 40 godz. tygodniowo. Grafik ustalany elastycznie - pon-sob 6:30 - 22:30, nd handlowe 9:00 - 20:00.

Aplikowanie według wytycznych:

Zgłoszenia bezpośrednio do pracodawcy OFERTA NIEAKTUALNA - dane kontaktowe niedostępne!

Aby aplikować na ofertę należy dostarczyć: CV, SKIEROWANIE

Język składanych dokumentów: polski

Pamiętaj, że w przypadku dostaracznia dokumentów aplikacyjnych niezbędne jest dodanie klauzuli Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922).

Aplikacje na ofertę należy składać do 20.07.2018