Podstawowe informacje

Magazynier

OFERTA NIEAKTUALNA

Warszawa, Mazowieckie

Data publikacji:
21-05-2018

Data ostatniej aktualizacji:
22-05-2018

Warunki zatrudnienia:
pełny etat, umowa o pracę

Poziom stanowiska:
pracownik fizyczny

Zarobki:
minimum 2470 PLN

Opis oferty pracy

Praca - Magazynier

Wymagania:

  • Minimalny poziom wykształcenia oczekiwany od kandydatów: podstawowe - inne zawody: Magazynier, staż: 3 miesięcy
  • Wykształcenie podstawowe
  • dobra kondycja fizyczna
  • 3 miesiące doświadczenia zawodowego. Obowiązki: prace fizyczne związane z rozładunkiem i załadunkiem towaru, przyjmowanie dostaw, kompletowanie zamówień, pozostałe czynności magazynowe.

Zakres obowiązków:

  • j.w.

Aplikowanie według wytycznych:

- kontakt przez Powiatowy Urząd Pracy Urząd Pracy Miasta Stołecznego Warszawy Grochowska 171b Warszawa 04-111 OFERTA NIEAKTUALNA - dane kontaktowe niedostępne!

Dokumenty wymagane w procesie rekrutacji: CV

Składanie aplikacji - język: polski

Dokumenty rekrutacyjne powinny być opatrzone klauzulą Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922).

Aplikacje na ofertę należy składać do 30.05.2018