Szczegóły oferty

Magazynier

OFERTA NIEAKTUALNA

wadowice, małopolskie, Polska

Data dodania:
2018-05-22

Data pierwszej publikacji:
2018-05-16

Data ostatniej aktualizacji:
2018-05-22

Data wygaśnięcia:
2018-06-28

Warunki zatrudnienia:
Umowa o pracę, Pełny etat

Poziom stanowiska:
Pracownik fizyczny

Opis oferty pracy

Artykuł Magazynier - obrazek nagłówkowy

Wymagania:

  • Od kandydatów wymagamy, aby posiadali co najmniej wykształcenie zasadnicze zawodowe
  • uprawnienia wymagane na stanowisku: książeczka sanepid - umiejętności: obsługa programu PC Market - inne zawody: Magazynier, staż: 3 miesięcy
  • Wykształcenie min. zawodowe, książeczka SANEPID, znajomość programu PC MARKET, MIN. 3 m-ce doświadczenia, znajomość towaru, dostawców i systemu pracy, uczciwość, pilność.

Zakres obowiązków:

  • Przyjmowanie towaru na magazyn, odbiór towaru, wydawanie towaru na halę sprzedaży, układanie towaru na regały.

Aplikowanie:

- kontakt przez Powiatowy Urząd Pracy Powiatowy Urząd Pracy w Wadowicach Mickiewicza 27 Wadowice 34-100 OFERTA NIEAKTUALNA - dane kontaktowe niedostępne!

Aby aplikować na ofertę należy dostarczyć: skierowanie, cv

Język(i) aplikowania: polski

Prosimy o pamiętanie, że we wszelkich dokumentach rekrutacyjnych niezbędne jest dodanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922).