Podstawowe informacje

magazynier

ETAK SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

OFERTA NIEAKTUALNA

Wadowice, Małopolskie

Data publikacji:
21-05-2018

Data ostatniej aktualizacji:
28-05-2018

Warunki zatrudnienia:
praca okresowa / sezonowa / tymczasowa, umowa o pracę

Poziom stanowiska:
pracownik fizyczny

Zarobki:
minimum 3000 PLN

Opis oferty pracy

Praca - magazynier

Wymagania:

  • Zgłoś się na ofertę jeśli posiadasz minimum wykształcenie średnie zawodowe
  • konieczne jest posiadanie uprawnień: KIEROWCA WÓZKÓW WIDŁOWYCH
  • Początkowo pracodawca oferuje zatrudnienie w ramach umowy o pracę na okres próbny - 2 miesięcy, po okresie próbnym możliwość dalszej współpracy, praca w systemie jednozmianowym od 8:00 do 16:00

Zakres obowiązków:

  • PRZYJMOWANIE DOSTAW, UKŁADANIE TOWARU NA MAGAZYNIE, PRZYGOTOWYWANIE TOWARU DO WYDANIA

Wytyczne do aplikacji na ofertę:

Aplikuj bezpośrednio do pracodawcy OFERTA NIEAKTUALNA - dane kontaktowe niedostępne!

Pracodawca wymaga dostarczenia następujących dokumentów: CV

Aplikacje powinny być składane w języku: polski

Aplikując na ofertę nie zapomnij o dodaniu klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922).

Aplikacje na ofertę należy składać do 31.05.2018