Podstawowe informacje

Magazynier

OFERTA NIEAKTUALNA

Tychy, Śląskie

Data publikacji:
16-05-2018

Data ostatniej aktualizacji:
29-11-2018

Warunki zatrudnienia:
praca okresowa / sezonowa / tymczasowa, umowa o pracę

Poziom stanowiska:
pracownik fizyczny

Zarobki:
minimum 2100 PLN

Opis oferty pracy

Praca - Magazynier

Wymagania:

  • Kandydat musi posiadać co najmniej wykształcenie zasadnicze zawodowe
  • średnie ogólnokształcące - pożądane
  • wykształcenie zawodowe lub średnie, doświadczenie na podobnym stanowiska, umiejętność pracy w zespole, komunikatywność, sumienność, dokładność, mile widiznany kurs obsługi wózka widłowego

Zakres obowiązków:

  • wprowadzanie i przyjmowanie towaru do magazynu, prace porządkowe

Aplikowanie na ofertę:

- kontakt przez Powiatowy Urząd Pracy Powiatowy Urząd Pracy w Tychach Budowlanych 59 Tychy 43-100 OFERTA NIEAKTUALNA - dane kontaktowe niedostępne!

Informacja w sprawie oferty dostępna u doradcy klienta obsługującego osobę zarejestrowaną w PUP Tychy. Oferta utworzona ze środków MRPiPS przeznaczona dla osób poniżej 30 roku życia.

Aplikacje powinny być składane w języku: polski Dodatkowy opis: OfPr/17/1933| wykształcenie zawodowe lub średnie, doświadczenie na podobnym stanowiska, umiejętność pracy w zespole, komunikatywność, sumienność, dokładność,

Aplikując na ofertę we wszelkich dokumentach nie zapomnij o dodaniu klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922).

Aplikacje na ofertę należy składać do 19.01.2038