Podstawowe informacje

Magazynier

SEITO HR Sp. z o.o.

OFERTA NIEAKTUALNA

Toruń, Wielkopolskie

Data publikacji:
17-05-2018

Data ostatniej aktualizacji:
08-06-2018

Warunki zatrudnienia:
pełny etat, umowa o pracę

Poziom stanowiska:
pracownik fizyczny

Zarobki:
minimum 20 PLN/h

Opis oferty pracy

Praca - Magazynier

Wymagania:

  • Minimalny poziom wykształcenia oczekiwany od kandydatów: zasadnicze zawodowe
  • stanowisko wymaga posiadania następujących uprawnień WÓZKI WIDŁOWE - pożądane - umiejętności: dobra organizacja czasu pracy
  • umiejętność pracy w zespole
  • doświadczenie na podobnym stanowisku, staż: 1 lat
  • umowa zlecenie obejmująca 168 h/miesięcznie, praca w godz. 7-15 i 10-18

Zakres obowiązków:

  • weryfikacja jakościowa, ilościowa towaru, rejestr przyjęć i wydań, przemieszczenie towaru w lokalizacji

Wytyczne do aplikacji:

Aplikuj bezpośrednio do pracodawcy OFERTA NIEAKTUALNA - dane kontaktowe niedostępne!

Osoby zainteresowane ofertą powinny dostarczyć: cv

Aplikacje powinny być składane w języku: polski

Aplikując na ofertę nie zapomnij o dodaniu klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922).

Aplikacje na ofertę należy składać do 16.06.2018