Szczegóły oferty

MAGAZYNIER

OFERTA NIEAKTUALNA

szczecin, zachodniopomorskie, Polska

Data dodania:
2018-05-22

Data pierwszej publikacji:
2018-05-16

Data ostatniej aktualizacji:
2018-06-11

Data wygaśnięcia:
2018-06-15

Warunki zatrudnienia:
Umowa o pracę, Pełny etat

Poziom stanowiska:
Pracownik fizyczny

Opis oferty pracy

Artykuł MAGAZYNIER - obrazek nagłówkowy

Wymagania:

  • Od kandydatów wymagamy, aby posiadali co najmniej wykształcenie zasadnicze zawodowe
  • kandydat powinien posiadać następujące uprawnienia: KSIĄŻECZKA ZDROWIA DO CELÓW SANITARNO-EPIDEMIOLOGICZNYCH
  • KIEROWCA OPERATOR WÓZKÓW JEZDNIOWYCH - pożądane - inne zawody: Magazynier

Zakres obowiązków:

  • KOMPLETACJA I KONFEKCJONOWANIE TOWARU POD ZAMÓWIENIA KLIENTA, PRACA W NISKIEJ TEMPERATURZE
  • WYMAGANIA: WYKSZTAŁCENIE ZAWODOWE, MILE WIDZIANE UPRAWNIENIA DO KIEROWANIA WÓZKAMI WIDŁOWYMI, AKTUALNA KSIĄŻECZKA ZDROWIA DO CELÓW SANITARNO EPIDEMIOLOGICZNYCH STAWKA ZA GODZINĘ: 16,00 ZŁ+ PREMIA DO 20% DWIE ZMIANY

Wytyczne do aplikacji na ofertę:

- kontakt przez Powiatowy Urząd Pracy Powiatowy Urząd Pracy w Szczecinie Mickiewicza 39 Szczecin 70-383 OFERTA NIEAKTUALNA - dane kontaktowe niedostępne!

AKTUALNA KSIĄŻECZKA ZDROWIA DO CELÓW SANITARNO EPIDEMIOLOGICZNYCH

Język(i) aplikowania: polski

Pamiętaj, że jakikolwiek dokument, aby był rozpatrzony powinien zawierać klauzulę Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922).