Podstawowe informacje

Magazynier

BAULIDER SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA

OFERTA NIEAKTUALNA

Szczecin, Zachodniopomorskie

Data publikacji:
16-05-2018

Data ostatniej aktualizacji:
22-05-2018

Warunki zatrudnienia:
pełny etat, umowa o pracę

Poziom stanowiska:
pracownik fizyczny

Zarobki:
minimum 3200 PLN

Opis oferty pracy

Praca - Magazynier

Wymagania:

  • Minimalny poziom wykształcenia oczekiwany od kandydatów: brak lub niepełne podstawowe
  • wymagane są następujące uprawnienia: KIEROWCA OPERATOR WÓZKÓW JEZDNIOWYCH - inne zawody: Magazynier

Zakres obowiązków:

  • ROZŁADUNEK/ZAŁADUNEK TOWARU, ZABEZPIECZENIE TOWARU, SPRAWDZANIE STANÓW MAGAZYNOWYCH, WYDAWANIE TOWARU, OBSŁUGA WÓZKA WIDŁOWEGO WYMAGANIA: UPRAWNIENIA DO OBSLUGI WÓZKA WIDŁOWEGO PRACA W GODZINACH 08:00-16:00

Wytyczne do aplikacji:

Aplikacje bezpośrednio do pracodawcy OFERTA NIEAKTUALNA - dane kontaktowe niedostępne!

CV, KIEROWCA OPERATOR WÓZKÓW JEZDNIOWYCH

Składanie aplikacji - język: polski

Dokumenty rekrutacyjne powinny być opatrzone klauzulą Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922).

Aplikacje na ofertę należy składać do 15.06.2018