Szczegóły oferty

Magazynier

BAULIDER SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA

OFERTA NIEAKTUALNA

szczecin, zachodniopomorskie, Polska

Data dodania:
2018-05-22

Data pierwszej publikacji:
2018-05-16

Data ostatniej aktualizacji:
2018-05-22

Data wygaśnięcia:
2018-06-15

Warunki zatrudnienia:
Umowa o pracę, Pełny etat

Poziom stanowiska:
Pracownik fizyczny

Zarobki:
od 3200 PLN

Opis oferty pracy

Artykuł Magazynier - obrazek nagłówkowy

Wymagania:

  • Pożądany poziom wykształcenia u kandydatów: brak lub niepełne podstawowe
  • uprawnienia wymagane na stanowisku: KIEROWCA OPERATOR WÓZKÓW JEZDNIOWYCH - inne zawody: Magazynier

Zakres obowiązków:

  • ROZŁADUNEK/ZAŁADUNEK TOWARU, ZABEZPIECZENIE TOWARU, SPRAWDZANIE STANÓW MAGAZYNOWYCH, WYDAWANIE TOWARU, OBSŁUGA WÓZKA WIDŁOWEGO WYMAGANIA: UPRAWNIENIA DO OBSLUGI WÓZKA WIDŁOWEGO PRACA W GODZINACH 08:00-16:00

Aplikowanie na ofertę:

Zgłoszenia bezpośrednio do pracodawcy OFERTA NIEAKTUALNA - dane kontaktowe niedostępne!

CV, KIEROWCA OPERATOR WÓZKÓW JEZDNIOWYCH

Aplikacje powinny być składane w języku: polski

Prosimy o pamiętanie, że we wszelkich dokumentach rekrutacyjnych niezbędne jest dodanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922).