Podstawowe informacje

magazynier-sprzedawca

OFERTA NIEAKTUALNA

Dolnośląskie

Data publikacji:
23-10-2017

Warunki zatrudnienia:
praca okresowa / sezonowa / tymczasowa, umowa o pracę

Poziom stanowiska:
pracownik fizyczny

Zarobki:
minimum 2600 PLN

Opis oferty pracy

Praca - magazynier-sprzedawca

Wymagania:

  • Pożądany poziom wykształcenia u kandydatów: zasadnicze zawodowe
  • kandydat powinien posiadać następujące uprawnienia: prawo jazdy kat. B - umiejętności: umiejętność obsługi komputera

Zakres obowiązków:

  • prowadzenie dokumentacji magazynowej, przyjmowanie, wydawanie, układanie i sprzedaż towarów i części oraz sprzedaż usług itp.

W przypadku zainteresowania ofertą aplikuj:

- kontakt przez Powiatowy Urząd Pracy Powiatowy Urząd Pracy w Kamiennej Górze Sienkiewicza 6a Kamienna Góra 58-400

Osoby zainteresowane ofertą powinny dostarczyć: cv

Składanie aplikacji - język: polski

Osoby wysyłające dokumenty aplikacyjne powinny pamiętać o konieczności opatrzenia ich klauzulą Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922).

Aplikacje na ofertę należy składać do 09.11.2017