Podstawowe informacje

magazynier

OFERTA NIEAKTUALNA

Poznań, Wielkopolskie

Data publikacji:
03-11-2017

Data ostatniej aktualizacji:
01-12-2017

Warunki zatrudnienia:
praca okresowa / sezonowa / tymczasowa, umowa o pracę

Poziom stanowiska:
pracownik fizyczny

Zarobki:
minimum 2300 PLN

Opis oferty pracy

Praca - magazynier

Wymagania:

  • Zgłoś się na ofertę jeśli posiadasz minimum wykształcenie zasadnicze zawodowe
  • uprawnienia wymagane na stanowisku: uprawnienia na wózek widłowy - inne zawody: Robotnik magazynowy, staż: 1 lat

Zakres obowiązków:

  • rozładunek, sortowanie i załadunek przesyłek w magazynie, przyjmowanie i wydawanie frachtów kurierskich

Sposób aplikowania:

- kontakt przez Powiatowy Urząd Pracy Powiatowy Urząd Pracy dla Powiatu Warszawskiego Zachodniego Poznańska 131 A Ożarów Mazowiecki 05-850

Aplikacja na ofertę powinna zawierać: CV

Składanie aplikacji - język: polski

Wysyłając dukumenty aplikacyjne pamiętaj o dołączeniu klauzuliWyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922).

Aplikacje na ofertę należy składać do 17.11.2017