Podstawowe informacje

Magazynier/pomoc magazyniera

Piekarnia-Cukiernia"Natura" Zbigniew Piskorski

OFERTA NIEAKTUALNA

Kobylnica, Wielkopolskie

Data publikacji:
22-05-2018

Data ostatniej aktualizacji:
04-06-2018

Warunki zatrudnienia:
praca okresowa / sezonowa / tymczasowa, umowa o pracę

Poziom stanowiska:
pracownik fizyczny

Zarobki:
minimum 2100 PLN

Opis oferty pracy

Praca - Magazynier/pomoc magazyniera

Wymagania:

  • Zgłoś się na ofertę jeśli posiadasz minimum wykształcenie zasadnicze zawodowe - umiejętności: dokładność
  • doświadczenie - 1 rok, staż: 1 lat
  • dyspozycyjność
  • odpowiedzialność
  • aktualna książeczka do celów sanitarno-epidemiologicznych lub gotowość do jej wyrobienia,

Zakres obowiązków:

  • obsługa przyjęć i wydań towarów, weryfikacja terminów przydatności, przestrzeganie procedur wewnętrznych dotyczących kontroli jakości

Aplikowanie:

Zgłaszaj się bezpośrednio do pracodawcy OFERTA NIEAKTUALNA - dane kontaktowe niedostępne!

Aby aplikować na ofertę należy dostarczyć: CV

Składanie aplikacji - język: polski

Aplikując na ofertę nie zapomnij o dodaniu klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922).

Aplikacje na ofertę należy składać do 22.06.2018