Podstawowe informacje

Magazynier

OFERTA NIEAKTUALNA

Piaseczno, Mazowieckie

Data publikacji:
21-05-2018

Data ostatniej aktualizacji:
04-06-2018

Warunki zatrudnienia:
pełny etat, umowa o pracę

Poziom stanowiska:
pracownik fizyczny

Zarobki:
minimum 14 PLN/h

Opis oferty pracy

Praca - Magazynier

Wymagania:

  • Zgłoś się na ofertę jeśli posiadasz minimum wykształcenie brak lub niepełne podstawowe - pożądane - umiejętności: praca w szybkim tempie
  • sprawność manualna
  • sprawność fizyczna - inne zawody: Magazynier

Zakres obowiązków:

  • ręczny rozładunek i załadunek towarów, identyfikacja i segregowanie przesyłek, kompletowanie przesyłek do załadunku według wytycznych przekazanych przez przełożonego, prace porządkowe w magazynie oraz przy kontenerze,przygotowanie przesyłek do transportu (foliowanie, plombowanie)

W przypadku zainteresowania ofertą aplikuj:

- kontakt przez Powiatowy Urząd Pracy Powiatowy Urząd Pracy w Piasecznie Szkolna 20 Piaseczno 05-500 OFERTA NIEAKTUALNA - dane kontaktowe niedostępne!

Wymagane dostarczenie następujących dokumentów: CV

Język(i) aplikowania: polski Dodatkowy opis: ręczny rozładunek i załadunek towarów, identyfikacja i segregowanie przesyłek, kompletowanie przesyłek do załadunku według wytycznych przekazanych przez przełożonego, prace porządkowe w magazynie oraz przy kontenerze,przygotowanie przesyłek do transportu (foliowanie, plombowanie)

Prosimy o pamiętanie, że we wszelkich dokumentach rekrutacyjnych niezbędne jest dodanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922).

Aplikacje na ofertę należy składać do 11.06.2018