Szczegóły oferty

Magazynier

OFERTA NIEAKTUALNA

piaseczno, mazowieckie, Polska

Data dodania:
2018-05-22

Data pierwszej publikacji:
2018-05-21

Data ostatniej aktualizacji:
2018-06-04

Data wygaśnięcia:
2018-06-11

Warunki zatrudnienia:
Umowa o pracę, Pełny etat

Poziom stanowiska:
Pracownik fizyczny

Opis oferty pracy

Artykuł Magazynier - obrazek nagłówkowy

Wymagania:

  • Kandydat musi posiadać co najmniej wykształcenie brak lub niepełne podstawowe - pożądane - umiejętności: praca w szybkim tempie
  • sprawność manualna
  • sprawność fizyczna - inne zawody: Magazynier

Zakres obowiązków:

  • ręczny rozładunek i załadunek towarów, identyfikacja i segregowanie przesyłek, kompletowanie przesyłek do załadunku według wytycznych przekazanych przez przełożonego, prace porządkowe w magazynie oraz przy kontenerze,przygotowanie przesyłek do transportu (foliowanie, plombowanie)

Aplikowanie według wytycznych:

- kontakt przez Powiatowy Urząd Pracy Powiatowy Urząd Pracy w Piasecznie Szkolna 20 Piaseczno 05-500 OFERTA NIEAKTUALNA - dane kontaktowe niedostępne!

Dokumenty potrzebne do zgłoszenia się na ofertę: CV

Składanie aplikacji - język: polski Dodatkowy opis: ręczny rozładunek i załadunek towarów, identyfikacja i segregowanie przesyłek, kompletowanie przesyłek do załadunku według wytycznych przekazanych przez przełożonego, prace porządkowe w magazynie oraz przy kontenerze,przygotowanie przesyłek do transportu (foliowanie, plombowanie)

Pamiętaj, że jakikolwiek dokument, aby był rozpatrzony powinien zawierać klauzulę Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922).