Szczegóły oferty

Magazynier - pakowanie paczek

Ogłoszenie użytkownika OLX

OFERTA NIEAKTUALNA

żory, śląskie

Data dodania:
2019-03-25

Data pierwszej publikacji:
2019-03-22

Data ostatniej aktualizacji:
2019-05-10

Warunki zatrudnienia:
Umowa o pracę, Pełny etat

Poziom stanowiska:
Pracownik fizyczny

Pochodzenie oferty:
OLX

Opis oferty pracy

Artykuł magazynier - pakowanie paczek - obrazek nagłówkowy

hurtownia podzespołów elektronicznych poszukuje osób do pracy na stanowisku magazyniera.

miejsce pracy: żory
region: województwo śląskie

wynagrodzenie: do ustalenia indywidualnie

wymagania: dobry stan zdrowia, dyspozycyjność, umiejętność pracy w zespole, chęć do pracy, sumienność.

czas / godziny od poniedziałku do piątku, w godzinach 10 - 18.
raz na kwartał w weekend odbywa się remanent, dodatkowo płatny.

zakres obowiązków:
naklejanie kodów na towarach, półkowanie, remanenty - liczenie i przekładanie towarów. ponadto, zależnie od stanowiska pracy: kompletowanie towarów do wysyłki, pakowanie paczek wysyłanych do klientów lub przyjmowanie dostaw.

oferujemy: stałą pracę w zgranym zespole, w dynamicznie rozwijającej się firmie. dla chętnych istnieje możliwość pracowania nadgodzin.

mile widziane doświadczenie w pracy na magazynie.

prosimy o dołączenie w cv klauzuli:

"wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawa z dn. 29.08.97 roku o ochronie danych osobowych dz. ust. nr 133 poz. 833)."

cv prosimy wysyłać na adres mejlowy, poprzez portal olx. skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.