Szczegóły oferty

Magazynier- operator wózka widłowego

PRZEDSIĘBIORSTWO HANDLOWO-USŁUGOWE "PROFIT" SPÓŁKA JAWNA

OFERTA NIEAKTUALNA

gliwice, śląskie, Polska

Data dodania:
2018-05-22

Data pierwszej publikacji:
2018-05-21

Data ostatniej aktualizacji:
2018-06-09

Data wygaśnięcia:
2018-06-20

Warunki zatrudnienia:
Umowa o pracę, Praca okresowa / sezonowa / tymczasowa

Poziom stanowiska:
Pracownik fizyczny

Zarobki:
od 2500 PLN

Artykuł Magazynier- operator wózka widłowego - obrazek nagłówkowy

Wymagania:

  • Pożądany poziom wykształcenia u kandydatów: zasadnicze zawodowe
  • średnie zawodowe - pożądane
  • stanowisko wymaga posiadania następujących uprawnień uprawnienia na wózki widłowe - inne zawody: Magazynier

Zakres obowiązków:

  • Wykształcenie średnie/ zawodowe
  • doświadczenie zawodowe mile widziane
  • obsługa wózka widłowego
  • zakres obowiązków: przyjmowanie, wydawanie towarów z magazynu, wyładunek, załadunek wózkiem widłowym oraz ręcznie
  • dwie zmiany
  • miejsce pracy: Gliwice

Zgłaszaj się bezpośrednio do pracodawcy OFERTA NIEAKTUALNA - dane kontaktowe niedostępne!

Dokumenty aplikacyjne wysłać na adres e-mail pracodawcy

Język(i) aplikowania: polski

Pamiętaj, że jakikolwiek dokument, aby był rozpatrzony powinien zawierać klauzulę Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922).