Szczegóły oferty

Magazynier, operator wózka. bezpłatny transport!

Ogłoszenie użytkownika OLX

oława, dolnośląskie

Data dodania:
2019-05-08

Data pierwszej publikacji:
2019-05-06

Data ostatniej aktualizacji:
2019-05-17

Warunki zatrudnienia:
Umowa o pracę, Pełny etat

Poziom stanowiska:
Pracownik fizyczny

Zarobki:
3150 - 4000 PLN

Pochodzenie oferty:
OLX

Artykuł magazynier, operator wózka. bezpłatny transport! - obrazek nagłówkowy

firma work & people sp. z o. o jest agencją pośrednictwa pracy w kraju i za granicą (numer wpisu do rejestru agencji zatrudnienia to 3779/3) i od powstania w 2007 roku wspiera koncerny i grupy kapitałowe renomowanych firm zagranicznych i krajowych w zakresie rekrutacji stałych oraz pracy tymczasowej.

obecnie dla naszego klienta poszukujemy pracownika na stanowisko:
magazynier - operator wózka widłowego

miejsce pracy: stanowice oraz jelcz-laskowice
oferujemy darmowy dojazd z wrocławia i okolic (strzelin, wiązów, brzeg, oława, oleśnica, grodków, nysa, siechnice, marcinkowice)

zakres obowiązków:
- odbiór dostawy towaru handlowego i niehandlowego oraz materiałów eksploatacyjnych, reklamowych, palet i innych,
- przygotowanie towaru do wysyłki zgodnie z przypisaną na dokumencie partią,
- magazynowanie, przestrzeganie zasady fifo w obrocie towarowym,
- niszczenie towaru niehandlowego,
- utrzymanie czystości i porządku w magazynie.

wymagania:
- uprawnienia na wózki widłowe (min. 67h kursu - warunek konieczny),
- książeczka sanitarno - epidemiologiczna (mile widziane),
- praca w systemie 3-zmianowym,
- nie wymagamy doświadczenia.

oferujemy:
- atrakcyjne wynagrodzenie,
- umowę o pracę,
- bezpłatny dojazd
- atrakcyjny system premiowania: 700 zł premii kwartalnej, dodatkowe 25% stawki godzinowej za soboty, 50% na niedziele, 20% dodatku nocnego,
- możliwość nadgodzin.

zainteresowanych prosimy o przesłanie cv z poniższą klauzulą:

administratorem pana/pani danych osobowych jest: work & people z o.o. z siedzibą we wrocławiu ul. podwale 75, 50-449 wrocław, nip 894 ... 6, regon 205 ... 6 ,).

wyrażam zgodę na przetwarzanie przez work & people z o.o. moich danych osobowych podanych w ramach rekrutacji, tj. danych identyfikacyjnych, danych adresowych, danych kontaktowych, danych o wykształceniu, doświadczeniu, umiejętnościach, uprawnieniach.) w celu wzięcia udziału w procesie rekrutacji. podanie wskazanych wyżej, wymaganych danych osobowych jest dobrowolne, jednak ich niepodanie uniemożliwia przeprowadzenie procesu rekrutacji.