Szczegóły oferty

Magazynier, operator urządzeń technicznych, kierowca

PRZEDSIĘBIORSTWO OBSŁUGI IMPORTU I EXPORTU "SEMPER" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

OFERTA NIEAKTUALNA

dąbrowa górnicza, śląskie, Polska

Data dodania:
2018-05-22

Data pierwszej publikacji:
2018-05-21

Data ostatniej aktualizacji:
2018-06-15

Data wygaśnięcia:
2018-06-21

Warunki zatrudnienia:
Umowa o pracę, Pełny etat

Poziom stanowiska:
Pracownik fizyczny

Zarobki:
od 2700 PLN

Artykuł Magazynier, operator urządzeń technicznych, kierowca - obrazek nagłówkowy

Wymagania:

  • Minimalny poziom wykształcenia oczekiwany od kandydatów: zasadnicze zawodowe
  • średnie zawodowe - pożądane
  • kandydat powinien posiadać następujące uprawnienia: prawo jazdy kategorii B
  • operator wózka widłowego - inne zawody: Magazynier - pożądane

Zakres obowiązków:

  • obsługa magazynu, produkcja przewodów hydraulicznych, dowóz na kopalnie

Wytyczne do aplikacji:

Zgłoszenia bezpośrednio do pracodawcy OFERTA NIEAKTUALNA - dane kontaktowe niedostępne!

- CV dla osób zarejestrowanych w Powiatowym Urzędzie w Dąbrowie Górniczej skierowania do pracy wydawane są u doradców klienta

Składanie aplikacji - język: polski

Prosimy o pamiętanie, że we wszelkich dokumentach rekrutacyjnych niezbędne jest dodanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922).