Podstawowe informacje

Magazynier

OFERTA NIEAKTUALNA

Olesno, Opolskie

Data publikacji:
17-05-2018

Data ostatniej aktualizacji:
06-06-2018

Warunki zatrudnienia:
pełny etat, umowa o pracę

Poziom stanowiska:
pracownik fizyczny

Zarobki:
minimum 3300 PLN

Opis oferty pracy

Praca - Magazynier

Wymagania:

  • Od kandydatów wymagamy, aby posiadali co najmniej wykształcenie brak lub niepełne podstawowe
  • wymagane są następujące uprawnienia: prawo jazdy kat. B - inne zawody: Magazynier
  • komunikatywność współpraca,dokładność,dyspozycyjność,zaangażowanie

Zakres obowiązków:

  • Kompletacja mebli wg dokumentu, kontrola jakości wyrobu gotowego, przygotwanie mebli do transportu, współpraca z zespołem kierowców

Sposób aplikowania:

- kontakt przez Powiatowy Urząd Pracy Powiatowy Urząd Pracy w Oleśnie Dworcowa 4 Olesno 46-300 OFERTA NIEAKTUALNA - dane kontaktowe niedostępne!

Skierowanie z PUP

Język(i) aplikowania: polski

Dokumenty rekrutacyjne powinny być opatrzone klauzulą Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922).

Aplikacje na ofertę należy składać do 16.06.2018