Podstawowe informacje

Magazynier

TechniSat Digital Sp. z o.o.

OFERTA NIEAKTUALNA

Oborniki Śląskie, Dolnośląskie

Data publikacji:
21-05-2018

Data ostatniej aktualizacji:
18-06-2018

Warunki zatrudnienia:
praca okresowa / sezonowa / tymczasowa, umowa o pracę

Poziom stanowiska:
pracownik fizyczny

Zarobki:
minimum 2500 PLN

Opis oferty pracy

Praca - Magazynier

Wymagania:

  • Pożądany poziom wykształcenia u kandydatów: zasadnicze zawodowe
  • posiadanie uprawnień: kierowca operator wózków jezdniowych - umiejętności: podstawy obsługi komputera
  • kurs na wózek widłowy
  • Kierowca operator wózków jezdniowych
  • [Inne] : Oferujemy: Kartę żywieniową (do 190 zł miesięcznie), świadczenia socjalne (wakacje pod gruszą i inne), darmowe dowozy (Wińsko, Wołów, Brzeg Dolny, Żmigród, Trzebnica i inne), Umowę bezpośrednio z firmą TechniSat Digital Sp. z o.o.

Zakres obowiązków:

  • - Rozładunek i załadunek towaru
  • - Przyjęcie towaru na magazyn i księgowanie dostarczonego towaru
  • - Przygotowanie części do wysyłki oraz ich kontrola
  • -Wydawanie materiału na produkcję
  • - Obsługa programu proAlpha

Aplikowanie:

Aplikuj bezpośrednio do pracodawcy OFERTA NIEAKTUALNA - dane kontaktowe niedostępne!

Wymagane dostarczenie następujących dokumentów: CV

Aplikacje powinny być składane w języku: polski

Pamiętaj, że w przypadku dostaracznia dokumentów aplikacyjnych niezbędne jest dodanie klauzuli Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922).

Aplikacje na ofertę należy składać do 21.06.2018