Szczegóły oferty

Magazynier

OFERTA NIEAKTUALNA

nysa, opolskie, Polska

Data dodania:
2018-05-22

Data pierwszej publikacji:
2018-05-17

Data ostatniej aktualizacji:
2018-05-22

Data wygaśnięcia:
2018-06-16

Warunki zatrudnienia:
Umowa o pracę, Praca okresowa / sezonowa / tymczasowa

Poziom stanowiska:
Pracownik fizyczny

Zarobki:
od 2100 PLN

Opis oferty pracy

Artykuł Magazynier - obrazek nagłówkowy

Wymagania:

  • Minimalny poziom wykształcenia oczekiwany od kandydatów: zasadnicze zawodowe - pożądane
  • Wykształcenie zawodowe, mile widziane uprawnienia na wózki widłowe, dokładność, punktualność, dyspozycyjność, samodzielność.

Zakres obowiązków:

  • Przyjmowanie i weryfikacja dostaw, kompletacja towaru w magazynie, sprawne i rzetelne załadowanie towaru, dbałość o porządek na magazynie, prawidłowy obieg dokumentacji magazynowej, obsługa klienta.

Wytyczne do aplikacji:

- kontakt przez Powiatowy Urząd Pracy Powiatowy Urząd Pracy w Nysie Słowiańska 19 Nysa 48-300 OFERTA NIEAKTUALNA - dane kontaktowe niedostępne!

Dokumenty wymagane w procesie rekrutacji: CV

Składanie aplikacji - język: polski

Wysyłając dukumenty aplikacyjne pamiętaj o dołączeniu klauzuliWyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922).