Szczegóły oferty

Magazynier

OFERTA NIEAKTUALNA

małopolskie, Polska

Data dodania:
2018-06-19

Data pierwszej publikacji:
2018-06-15

Data ostatniej aktualizacji:
2018-11-29

Data wygaśnięcia:
2018-06-30

Warunki zatrudnienia:
Umowa o pracę, Praca okresowa / sezonowa / tymczasowa

Poziom stanowiska:
Pracownik fizyczny

Zarobki:
od 2100 PLN

Opis oferty pracy

Artykuł Magazynier - obrazek nagłówkowy

Wymagania:

  • Od kandydatów oczekujemy, że posiadają co najmniej wykształcenie zasadnicze zawodowe

Zakres obowiązków:

  • Kompletacja towaru, prace porządkowe na magazynie, weryfikacja terminów ważności.

Aplikowanie na ofertę:

- kontakt przez OHP

OFERTA NIEAKTUALNA - dane kontaktowe niedostępne!

Prosimy o pamiętanie, że we wszelkich dokumentach rekrutacyjnych niezbędne jest dodanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922).