Podstawowe informacje

Magazynier

Hoop Polska Sp. z o.o. Zakład Produkcyjny w Kutnie

OFERTA NIEAKTUALNA

Kutno, Łódzkie

Data publikacji:
04-10-2017

Data ostatniej aktualizacji:
01-12-2017

Warunki zatrudnienia:
praca okresowa / sezonowa / tymczasowa, umowa o pracę

Poziom stanowiska:
pracownik fizyczny

Zarobki:
minimum 2500 PLN

Opis oferty pracy

Praca - Magazynier

Wymagania:

  • Minimalny poziom wykształcenia oczekiwany od kandydatów: średnie zawodowe, typ: techniczne - pożądane
  • uprawnienia wymagane na stanowisku: wózki jezdniowe z napędem silnikowym - pożądane
  • doświadczenie w zakresie obsługi wózka widłowego-mile widziane,zdolności matematyczne

Zakres obowiązków:

  • Obsługa wózka widłowego,przyjmowanie i wydawanie surowców oraz wyrobów gotowych,zapewnienie prawidłowej organizacji pracy na magazynie zgodnie z obowiązującymi standardami.

Wytyczne do aplikacji na ofertę:

Zgłaszaj się bezpośrednio do pracodawcy

CV-składać do siedziby firmy-portiernia lub wysyłać na adres email pracodawcy.

Aplikacje powinny być składane w języku: polski

Aplikując na ofertę we wszelkich dokumentach nie zapomnij o dodaniu klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922).

Aplikacje na ofertę należy składać do 02.11.2017