Szczegóły oferty

Magazynier

OFERTA NIEAKTUALNA

kłodzko, dolnośląskie, Polska

Data dodania:
2018-05-22

Data pierwszej publikacji:
2018-05-17

Data ostatniej aktualizacji:
2018-06-04

Data wygaśnięcia:
2018-06-15

Warunki zatrudnienia:
Umowa o pracę, Pełny etat

Poziom stanowiska:
Pracownik fizyczny

Zarobki:
od 2100 PLN

Opis oferty pracy

Artykuł Magazynier - obrazek nagłówkowy

Wymagania:

  • Zgłoś się na ofertę jeśli posiadasz minimum wykształcenie średnie ogólnokształcące - umiejętności: Znajomość obsługi komputera

Zakres obowiązków:

  • przyjmowanie towarów do magazynu, przygotowanie towarów do wysyłki, monitorowanie stanów magazynowych, układanie towaru (koła, felgi, opony) na magazynie

Sposób aplikowania:

- kontakt przez Powiatowy Urząd Pracy Powiatowy Urząd Pracy w Kłodzku Wyspiańskiego 2J Kłodzko 57-300 OFERTA NIEAKTUALNA - dane kontaktowe niedostępne!

skierowanie z PUP

Aplikacje powinny być składane w języku: polski

Dokumenty rekrutacyjne powinny być opatrzone klauzulą Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922).