Podstawowe informacje

Magazynier

OFERTA NIEAKTUALNA

Kłodzko, Dolnośląskie

Data publikacji:
17-05-2018

Data ostatniej aktualizacji:
04-06-2018

Warunki zatrudnienia:
pełny etat, umowa o pracę

Poziom stanowiska:
pracownik fizyczny

Zarobki:
minimum 2100 PLN

Opis oferty pracy

Praca - Magazynier

Wymagania:

  • Od kandydatów wymagamy, aby posiadali co najmniej wykształcenie średnie ogólnokształcące - umiejętności: Znajomość obsługi komputera

Zakres obowiązków:

  • przyjmowanie towarów do magazynu, przygotowanie towarów do wysyłki, monitorowanie stanów magazynowych, układanie towaru (koła, felgi, opony) na magazynie

Aplikowanie na ofertę:

- kontakt przez Powiatowy Urząd Pracy Powiatowy Urząd Pracy w Kłodzku Wyspiańskiego 2J Kłodzko 57-300 OFERTA NIEAKTUALNA - dane kontaktowe niedostępne!

skierowanie z PUP

Aplikacje powinny być składane w języku: polski

Pamiętaj, że jakikolwiek dokument, aby był rozpatrzony powinien zawierać klauzulę Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922).

Aplikacje na ofertę należy składać do 15.06.2018