Szczegóły oferty

Magazynier - Kierowca

KMK Dystrybucja i Handel Krzysztof Mroczek

OFERTA NIEAKTUALNA

płock, mazowieckie

Data dodania:
2017-10-04

Data pierwszej publikacji:
2017-10-04

Data ostatniej aktualizacji:
1970-01-01

Data wygaśnięcia:
2017-11-03

Warunki zatrudnienia:
Umowa o pracę, Praca okresowa / sezonowa / tymczasowa

Poziom stanowiska:
Pracownik fizyczny

Zarobki:
od 2000 PLN

Opis oferty pracy

Artykuł Magazynier - Kierowca - obrazek nagłówkowy

Wymagania:

  • Od kandydatów wymagamy, aby posiadali co najmniej wykształcenie brak lub niepełne podstawowe
  • kandydat powinien posiadać następujące uprawnienia: prawo jazdy kat. B - inne zawody: Magazynier
  • Mile widziane doświadczenie w zawodzie oraz wymagana pracowitość, sumienność i miła aparycja.

Zakres obowiązków:

  • Załadunek i rozładunek towaru. Układanie towaru pod zamówienia. Dostarczanie towaru do odbiorców. Przyjmowanie dostaw. Wydawanie towaru. Praca na terenie Płocka i okolic. Godziny pracy do uzgodnienia.

Wytyczne do aplikacji:

Aplikacje bezpośrednio do pracodawcy

CV należy składać osobiście w Hurtowni Alkoholi MEGAM przy ul. Bielskiej 61 w Płocku.

Język składanych dokumentów: polski

Aplikując na ofertę we wszelkich dokumentach nie zapomnij o dodaniu klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922).