Podstawowe informacje

Magazynier - kierowca

Hurtownia Artykułów Spożywczych "Polonez" Migdał Czupryna Sp. J.

OFERTA NIEAKTUALNA

Nowy Korczyn, Małopolskie

Data publikacji:
22-05-2018

Data ostatniej aktualizacji:
29-11-2018

Warunki zatrudnienia:
praca okresowa / sezonowa / tymczasowa, umowa o pracę

Poziom stanowiska:
pracownik fizyczny

Zarobki:
minimum 2100 PLN

Opis oferty pracy

Praca - Magazynier - kierowca

Wymagania:

  • Kandydaci muszą posiadać co najmniej wykształcenie średnie ogólnokształcące
  • średnie zawodowe 4-letnie
  • średnie zawodowe
  • posiadanie uprawnień: PRAWO JAZDY KAT. B*
  • Wykształcenie średnie, doświadczenie mile widziane. Kontakt telefoniczny bezpośrednio do Pracodawcy Franciszek Czupryna 501 448 810 w godz. 8.oo do 16.oo

Zakres obowiązków:

  • Przyjmowanie i wydawanie towaru, faktury. W określonych przypadkach zaopatrzenie do sklepów.

Aplikowanie na ofertę:

Aplikuj bezpośrednio do pracodawcy OFERTA NIEAKTUALNA - dane kontaktowe niedostępne!

Prawo jazdy kat.B

Język składanych dokumentów: polski

Aplikując na ofertę nie zapomnij o dodaniu klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922).

Aplikacje na ofertę należy składać do 30.06.2018