Podstawowe informacje

Magazynier

"DREWPOL" sp. z oo, sp. komandytowa

OFERTA NIEAKTUALNA

Jordanów, Małopolskie

Data publikacji:
23-05-2018

Data ostatniej aktualizacji:
29-11-2018

Warunki zatrudnienia:
praca okresowa / sezonowa / tymczasowa, umowa o pracę

Poziom stanowiska:
pracownik fizyczny

Zarobki:
minimum 3000 PLN

Opis oferty pracy

Praca - Magazynier

Wymagania:

  • Pożądany poziom wykształcenia u kandydatów: średnie zawodowe
  • średnie ogólnokształcące
  • uprawnienia wymagane na stanowisku: obsługa komputera
  • przyjmowanie surowca, przyjmowanie produkcji na magazyn, wystawianie dokumentów wywozowych

Zakres obowiązków:

Sposób aplikowania:

Aplikuj bezpośrednio do pracodawcy OFERTA NIEAKTUALNA - dane kontaktowe niedostępne!

Język(i) aplikowania: polski

Pamiętaj, że jakikolwiek dokument, aby był rozpatrzony powinien zawierać klauzulę Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922).

Aplikacje na ofertę należy składać do 29.06.2018