Podstawowe informacje

magazynier

Paltech Sp. z o.o.

OFERTA NIEAKTUALNA

Jastrowie, Wielkopolskie

Data publikacji:
21-05-2018

Data ostatniej aktualizacji:
28-11-2018

Warunki zatrudnienia:
praca okresowa / sezonowa / tymczasowa, umowa o pracę

Poziom stanowiska:
pracownik fizyczny

Zarobki:
minimum 2400 PLN

Opis oferty pracy

Praca - magazynier

Wymagania:

  • Pożądany poziom wykształcenia u kandydatów: zasadnicze zawodowe
  • posiadanie uprawnień: prawo jazdy B - umiejętności: praca w zespole
  • obsługa komputera
  • [Inne] : - doświadczenie mile widziane

Zakres obowiązków:

  • Do zadań osoby na tym stanowisku należeć będzie m.in.: - wydawanie materiałów na budowy - przyjmowanie materiałów z dostaw i budów - dbałość o prawidłowy obieg dokumentów magazynowych - utrzymywanie porządku w magazynie

Zgłoszenia bezpośrednio do pracodawcy OFERTA NIEAKTUALNA - dane kontaktowe niedostępne!

Brak danych.

Składanie aplikacji - język: polski

Pamiętaj, że jakikolwiek dokument, aby był rozpatrzony powinien zawierać klauzulę Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922).

Aplikacje na ofertę należy składać do 30.06.2018