Szczegóły oferty

Magazynier

Marek Kaszyk PERLO

OFERTA NIEAKTUALNA

gorlice, podkarpackie, Polska

Data dodania:
2018-05-22

Data pierwszej publikacji:
2018-05-21

Data ostatniej aktualizacji:
2018-06-04

Data wygaśnięcia:
2018-06-10

Warunki zatrudnienia:
Umowa o pracę, Praca okresowa / sezonowa / tymczasowa

Poziom stanowiska:
Pracownik fizyczny

Zarobki:
od 2650 PLN

Opis oferty pracy

Artykuł Magazynier - obrazek nagłówkowy

Wymagania:

  • Kandydaci muszą posiadać co najmniej wykształcenie średnie zawodowe - pożądane
  • wymagane są następujące uprawnienia: OBSŁUGA URZADZEŃ TRANSPORTU BLISKIEGO KAT. II WJO (WÓZKI JEZDNIOWE PODNOŚNIKOWE Z WYŁĄCZENIEM SPECJALIZOWANYCH) - pożądane - umiejętności: AKTUALNA KSIĄŻECZKA DO CELÓW SANITARNO EPIDEMIOLOGICZNYCH
  • mile widziane doswiadczenie zawodowe w pracy na magazynie

Zakres obowiązków:

  • do uzgodnienia

Sposób aplikowania na ofertę:

Aplikacje bezpośrednio do pracodawcy OFERTA NIEAKTUALNA - dane kontaktowe niedostępne!

kontakt telefoniczny 603310590 , cv perlo.ksiegowosc@gmail.comcv

Aplikacje powinny być składane w języku: polski

Dokumenty rekrutacyjne powinny być opatrzone klauzulą: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922).