Podstawowe informacje

Magazynier

Marek Kaszyk PERLO

OFERTA NIEAKTUALNA

Gorlice, Podkarpackie

Data publikacji:
21-05-2018

Data ostatniej aktualizacji:
04-06-2018

Warunki zatrudnienia:
praca okresowa / sezonowa / tymczasowa, umowa o pracę

Poziom stanowiska:
pracownik fizyczny

Zarobki:
minimum 2650 PLN

Opis oferty pracy

Praca - Magazynier

Wymagania:

  • Od kandydatów wymagamy, aby posiadali co najmniej wykształcenie średnie zawodowe - pożądane
  • posiadanie uprawnień: OBSŁUGA URZADZEŃ TRANSPORTU BLISKIEGO KAT. II WJO (WÓZKI JEZDNIOWE PODNOŚNIKOWE Z WYŁĄCZENIEM SPECJALIZOWANYCH) - pożądane - umiejętności: AKTUALNA KSIĄŻECZKA DO CELÓW SANITARNO EPIDEMIOLOGICZNYCH
  • mile widziane doswiadczenie zawodowe w pracy na magazynie

Zakres obowiązków:

  • do uzgodnienia

Wytyczne do aplikacji na ofertę:

Aplikuj bezpośrednio do pracodawcy OFERTA NIEAKTUALNA - dane kontaktowe niedostępne!

kontakt telefoniczny 603310590 , cv perlo.ksiegowosc@gmail.comcv

Język składanych dokumentów: polski

Dokumenty rekrutacyjne powinny być opatrzone klauzulą Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922).

Aplikacje na ofertę należy składać do 10.06.2018